ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ =Reports NAS RA

К общей теории классов регулярных функций, интегрируемых с весом по площади круга

Джрбашян, А. М. and Аветисян, К. Л. (2002) К общей теории классов регулярных функций, интегрируемых с весом по площади круга. ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ, 102 (2). pp. 105-112. ISSN 0321-1339

[img]PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
757Kb

Abstract

Հոդվածում ընդհանրացված են Մ. Մ. Ջրբաշյանի այն թեորեմները, որոնք, ըստ էության, Aρα տարածությունների ու ֆակտորիզացիայի տեսությունների հիմքն են: Ընդհանրացված են նաև այլ հեղինակների ավելի ուշ արդյունքներ, վերաբերվող Aρα տարածություններին ու Նևանլիննայի կշռային դասին:

Item Type:Article
Additional Information:Միավոր շրջանի մակերեսով, կշռով ինտեգրելի ռեգուլյար ֆունկցիաների դասերի ընդհանուր տեսության մասին: On the gеnеrаl thеоrу of weighted classes of rеgulаr funсtiоns weighted integrable оvеr the unit disk.
Uncontrolled Keywords:Ջրբաշյան Ա. Մ., Ավետիսյան Կ. Լ., Jerbashian А. М., Avеtisуаn К. L.
Subjects:Q Science > QA Mathematics
ID Code:1925
Deposited By:NAS Reports
Deposited On:29 Dec 2011 12:39
Last Modified:13 Mar 2014 08:17

Repository Staff Only: item control page