ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ =Reports NAS RA

Теорема о равносуммируемости дифференцированных разложений по собственным функциям одномерной системы Дирака

Саргсян, И. С. (1966) Теорема о равносуммируемости дифференцированных разложений по собственным функциям одномерной системы Дирака. ՀՍՍՀ ԳԱ Զեկույցներ, 42 (5). pp. 262-267.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
1597Kb

Item Type:Article
Additional Information:Թեորեմ ըստ Դիրակի միաչափ սիստեմի սեփական ֆունկցիաների դիֆերենցված վերլուծությունների հավասարահանրագումարելության մասին։
Uncontrolled Keywords:Սարգսյան Ի. Ս.
Subjects:Q Science > QA Mathematics
ID Code:2367
Deposited By:NAS Reports
Deposited On:06 Mar 2012 13:30
Last Modified:13 Mar 2014 08:22

Repository Staff Only: item control page