ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ =Reports NAS RA

О некоторых типах бесконечномерных гомотопических групп в гильбертовом пространстве

Мирзаханян, Э. А. (2000) О некоторых типах бесконечномерных гомотопических групп в гильбертовом пространстве. ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ, 100 (3). pp. 203-211. ISSN 0321-1339

[img]PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
334Kb

Abstract

Հոդվածը նվիրված է անվերջ չափանի հանրահաշվական տոպոլոգիային, այն է` իրական (ոչ անպայման սեպարաբել) H Հիլբերտյան տարածության ենթաբազմությունների կետադրված զույգերի անվերջ չափանի հարաբերական հոմոտոպիական խմբերի որոշ տիպերի կառուցմանը:

Item Type:Article
Additional Information:Հիլբերտյան տարածությունում անվերջ չափանի հոմոտոպիական խմբերի որոշ տիպերի մասին: On some types of infinite-dimensional homotopical groups in Hilbert space.
Uncontrolled Keywords:Միրզախանյան Է. Ա., Mirzakhanyan E. A.
Subjects:Q Science > QA Mathematics
ID Code:264
Deposited By:NAS Reports
Deposited On:14 Jun 2011 14:20
Last Modified:13 Mar 2014 08:17

Repository Staff Only: item control page