ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ =Reports NAS RA

Операторы Теплица и теоремы деления в анизотропных классах голоморфных в полидиске функций

Арутюнян, А. В. (2000) Операторы Теплица и теоремы деления в анизотропных классах голоморфных в полидиске функций. ՀՀ ԳԱԱ Զեկույցներ, 100 (3). pp. 218-222. ISSN 0321-1339

[img]PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
395Kb

Abstract

Աշխատանքը վերաբերում է բազմաշրջանում անալիտիկ, ընդհուպ մինչև եզրն անընդհատ ֆունկցիաների կշռային դասերի որոշ հատկությունների ուսումնասիրմանը:

Item Type:Article
Additional Information:Տյոպլիցյան օպերատորներ և բաժանման թեորեմներ բազմաշրջանում անալիտիկ ֆունկցիաների անիզոտրոպ տարածություններում։Toeplitz operators and division theorems in the anisotropic spaces of holomorphic in the polidiscs functions.
Uncontrolled Keywords:Հարությունյան Ա.Վ., Harutyunyan A. V.
Subjects:Q Science > QA Mathematics
ID Code:277
Deposited By:NAS Reports
Deposited On:15 Jun 2011 12:09
Last Modified:13 Mar 2014 08:17

Repository Staff Only: item control page